Webtoony


To Love Your Enemy

Mistrzyni kłamania, Yeonhee Bae postanowiła zostawić swoją przeszłość za sobą i zacząć studia w wieku 24 lat. Ale kiedy spotyka osobę, znającą jej sekret z przeszłości, który mógłby zniszczyć reputację Yeonhee, jej wizja idealnego życia zaczyna się sypać. Wśród uczelnianych plotek i zazdrości, czy ta dwójka odłoży na bok różnice, które ich dzielą i zbliży się do siebie?

So I Married An Anti-Fan

Romans pomiędzy sławną gwiazdą K-popu, Hoojoonem,

a jego oficjalną antyfanką Lee Geunyoung, którzy przez pewne okoliczności zmuszeni są ze sobą zamieszkać!

Crush Of A Lifetime

Hyeji jest gwiazdą mediów społecznościowych - ma ponad 100 tys. obserwujących na Instagramie. Otrzymała mnóstwo wyznań miłosnych ze względu na swoją popularność, ale pomimo tego nigdy nie była w związku. Pewnego dnia zostaje zaproszona na randkę przez innego popularnego influencera, którego potajemnie śledzi! W dniu długo wyczekiwanej randki, kiedy na chwilkę zostaje sama, Hyeji odkrywa, że ​​jedynym sposobem na idealne selfie jest zrobienie go... I właśnie wtedy otwiera drzwi pracujący tam na pół etatu Kisung, odsłaniając dziewczynę na oczach wszystkich ludzi! Po porażce na randce, Hyeji postanowiła, że nie chce być już samotnikiem i znajdzie tego jedynego. Rozpoczyna naukę w szkole z nowymi ambitnymi aspiracjami i pełnym zdeterminowaniem. Ale jest w tej samej klasie, co osoba, która przyczyniła się do tragicznego incydentu - Kisung!

Surely a Happy Ending

Mąż Yeonwoo zmarł tego samego dnia, w którym zakończyli swoje fikcyjne małżeństwo. Pogrążona w smutku Yeonwoo, otrzymuje szansę cofnięcia się w czasie o 100 dni wstecz! Stara się zapobiec śmierci swojego męża Seonjae, choć ich "prawdziwe" małżeństwo dopiero zacznie kwitnąć. Historia tej dwójki opowiada o rozwijającym się romansie, który po drodze napotyka wiele niebezpieczeństw, a stawką jest życie.

The Essence of a Perfect Marriage

Mój mąż jest zakochany w mojej młodszej siostrze. Żeby było lepiej, dowiedziałam się o tym we własne urodziny, które są też dniem mojej śmierci. Ale... Jakoś udało mi się cofnąć w czasie o rok?W dniu gdy powróciłam z martwych, podjęłam decyzję. Tym razem ja uwiodę i poślubię mężczyznę mojej siostry i mam na to rok. Zemszczę się, za wszelką cenę.

Dark Moon: The Blood Altar

Witamy w Riverfield, gdzie najpopularniejsi chłopcy z dwóch rywalizujących ze sobą szkół są wampirami i wilkołakami. Gdy tajemnicza nowa uczennica, Sooha, przenosi się do Riverfield, rywale odkrywają, że w niewytłumaczalny sposób ich do niej przyciąga. Straszne incydenty zaczynają wstrząsać miastem, a już dawno zapomniana przeszłość chłopców powoli zaczyna się ujawniać... i cały ich świat wywraca się do góry nogami.

Wagging The Tail

Koreański wilk Kang Doha jest dość popularny w szkole. Pewnego dnia wpada na lisa Yeojoon, który spędza całe dnie w szkole jako samotnik. Doha uważa go za irytującego, ale nie może przestać za nim podążać. Czy to może być... miłość?

Mystical

Garam od zawsze kochał malować, ale wraz z śmiercią swojej matki, musiał porzucić swoje marzenia o byciu artystą. Pragnienie o samodzielności i skupieniu się na swoich pasjach zaprowadziło go do pustego domu nad morzem. Spotyka tam swoją muzę: mistyczne wodne stworzenie, które nie ma żadnych wspomnień z swojego życia. To już zależy od Garama, czy zechce pomóc jej odkryć to, co zostało przez nią zapomniane.

Inso's Law

"Ja chcę mieć tylko normalne życie, czemu to przytrafiło się akurat mi?!" Zwyczajna uczennica Ham Dan-I, której hobby jest czytanie internetowych opowiadań, budzi się i spotyka piękną bohaterkę rodem z noweli. Ale nawet w tym świecie, jej rola jest inna. Jest przyjaciółką z dzieciństwa głównej bohaterki, jej normalnie codzienne życie dobiega końca, a staje się coraz bardziej pokręcone przez jej mocny charakter.

Devil Number 4

W chwili gdy studentka, której nie wiedzie się w życiu, traci całe pieniądze - i nadzieję - wtedy wkracza diabeł, który składa ofertę nie do odrzucenia. Ale on również nie jest pozbawiony problemów. Jest tylko trybikiem w korporacji Szatana, a ponieważ ta zdesperowana dziewczyna nie chce oddać swojej duszy tak łatwo, mężczyzna bardzo szybko traci swoją wiarygodność. Bohaterka zaczyna pracować w jego kawiarni, a on próbuje ją przekonać, że może mieć wszystko, co zechce. A jaki jest tego koszt? Zaledwie jej śmiertelna dusza...


Dodaj komentarz

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Stwórz własną stronę internetową z Webador